>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
admin
آفلاین

ارسال‌ها :357
عضويت: 12 /5 /1392
محل زندگي:لنگرود/ langroud
سن:43
شناسه تلگرام:
وام مسکن روستایی افزایش یافته

وام مسکن روستایی افزایش یافته


معاون توسعه روستایی معاون اول رئیس‌جمهور گفت: وام ازدواج جوانان روستایی برابر با شهری‌هاست و وام ساخت مسکن روستایی نیز از ۱۲.۵ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

ابوالفضل رضوی اظهار کرد: سفر اخیر به مشهد مقدس بنا به دعوت مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بود و توفیق داشتیم ضمن زیارت بارگاه منور رضوی در قدمگاه امام رضا(ع) در روستای ده‌سرخ حاضر شویم و آب چشمه زمزم رضوی را هم بنوشیم.

وی افزود: 29 روستا در خراسان رضوی با برنامه ریزی استاندار و مدیران اجرایی استان به‌عنوان روستاهای توسعه یافته شناخته شده و یکی از این روستاها، روستای ده‌سرخ شهرستان ملک‌آباد بود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: روستاهای ما جمعیتی بالغ بر 21 میلیون نفر را در خود جای داده که عمدتاً تولید کننده هستند، اما به‌علت پراکندگی و کم‌پهنایی حامی و حمایت کننده‌ای تشکیلاتی ندارند.

رضوی تصریح کرد: خانواده‌های روستایی، خانواده تولید هستند و نه نفر تولید و می‌بینیم که فرزند 4ساله روستایی مشغول به کار بوده، اما در شهر فرزند بالای 18 سال مشغول به کار است.

وی تأکید کرد: زن روستایی به همسر خود کمک می‌کند و در شهرها این نکته کمتر دیده می‌شود و متأسفانه روستائیان به‌لحاظ توانمندی اقتصادی ضعیف‌تر هستند و کسی جز دولت نمی‌تواند حامی و پشتیبان آنها باشد.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس‌ جمهور بیان کرد: دولت تدبیر و امید به تبعیت از مقام معظم رهبری و عقل اجتماعی و سیاسی، برنامه ریزی مشارکت های مردمی را در دستور کار فعالیت‌های اقتصادی خود قرار داده و مردم روستایی را در تولیداتی که لازمه هر کشور بوده دخیل کرده است.

رضوی گفت: امروز در هر خانواده روستایی حداقل یک فرد تحصیل کرده داریم و با اطمینان می‌توانیم مسئله مدیریت و مشارکت را به آنها بسپاریم، چیزی که در گذشته غیر قابل اطمینان بود و علتش هم سطح علمی پایین روستائیان بود که خوشبختانه امروزه این مهم تقویت شده است.

وی افزود: از جمله اقدامات دولت می‌توان به مشارکت‌های مردم روستا اشاره کرد و اینکه خود مردم شرکتی را در روستای‌شان راه‌اندازی کنند و هر میزان که آورده داشته باشند دولت 3 برابر آن وام قرض الحسنه اعطا می‌کند.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس‌ جمهور اظهار کرد: شرایط این وام بسیار خوب بوده، به‌طوری که دارای تنفس در یک سال اول، بهره 4درصدی، بازپرداخت 3 تا 7 ساله و عدم نیاز به ضامن بوده و فرد درخواست کننده می‌تواند با کارت دریافت یارانه خود این وام را از دولت بگیرد.

رضوی تصریح کرد: وام ازدواج جوانان روستایی برابر با شهری‌هاست و وام ساخت مسکن روستایی نیز از 12.5 میلیون تومان به 15 میلیون تومان رسیده است.

وی تأکید کرد: اگر هر روستایی امروز اعلام آمادگی کند و شرکت، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و سرمایه‌اش مشخص و آماده شده باشد و مورد تأیید مسئولان استان قرار بگیرد، ظرف مدت 3 ماه این تسهیلات به آنها اعطا می‌شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس‌ جمهور خاطرنشان کرد: همچنین اگر برنامه‌های اجرایی در بازه زمانی مقرر انجام شود و تکمیل گردد، معاون اول رئیس جمهور جهت بهره برداری از آن طرح به روستای مربوطه سفر می‌کند.

منبع : شاسا
جمع آوری اطلاعات توسط : املاک گیلان

[sub]فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است
خرید و فروش املاک , زمین , خانه , آپارتمان , ویلا ساحلی , زمین ساحلی جنگلی شهری روستایی , املاک هکتاری و ... در گیلان شمال ایران
www.gilan-estate.ir
www.shomal-estate.ir[/sub]
amini
آفلاین


ارسال‌ها :3
عضويت: 4 /6 /1399
پاسخ 1 :
وام مسکن روستایی افزایش یافته
با این قیمت ها دیگه به اجاره سوئیت برسیم باید خدارو شکر کرد.
یکشنبه 23 شهریور 1399 - 19:57

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو