>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
admin
آفلاین

ارسال‌ها :357
عضويت: 12 /5 /1392
محل زندگي:لنگرود/ langroud
سن:43
شناسه تلگرام:
عایدی بر مسکن در شرایط کنونی قابل اجرا نبود

عایدی بر مسکن در شرایط کنونی قابل اجرا نبود


ایرج ندیمی گفت: به نظر من مجلس به خاطر گران شدن مسکن به لایحه عایدی بر مسکن رای نداد زیرا این طرح عملا در بازار مسکن اثرگذار بود.
ایرج ندیمی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، اظهارداشت: لایحه عایدی بر مسکن یک طرح مستقل نبود و یک پیشنهادی از طرف دولت بود که مطرح شد و کمیسیون اقتصادی به آن رای نداد.

وی در رابطه با دلیل عدم تصویب عایدی بر مسکن گفت: به نظر من مجلس به خاطر گران شدن مسکن به این لایحه رای نداد زیرا این طرح عملا در بازار مسکن اثرگذار بود.

ندیمی تصریح کرد: در طرح پیشنهادی نمایندگان عددی برای افزایش قیمت مسکن نبود، ولی در بازار مسکن اثرگذار بود.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد: افراد فروشنده با قیمت گذاری در مسکن برای مشتری هزینه تحمیلی به وجود می آوردند.

وی افزود: در واقع این طرح در شرایط کنونی از بعد زمان قابل اجرا نبود و با اجرا شدن این طرح پالس افزایش قیمت مسکن در جامعه به وجود می آمد البته این قانون در یک زمان دیگر قابلیت تصویب و اجرا دارد.

ندیمی گفت: در ایران قیمت مسکن در دست دولت نیست و قیمت گذاری از طرف شخص خاص تعیین نمی شود و اعدادی که به قیمت ها اضافه می شود، به خریداران تحمیل می شود، همچنین ما ابزاری برای محاسبه نداشتیم که به فروشنده ابلاغ کنیم و به همین دلیل نگران افزایش قیمت مسکن بودیم.
منبع : باشگاه خبرنگاران
جمع آوری اطلاعات توسط : املاک گیلان

[sub]فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است
خرید و فروش املاک , زمین , خانه , آپارتمان , ویلا ساحلی , زمین ساحلی جنگلی شهری روستایی , املاک هکتاری و ... در گیلان شمال ایران
www.gilan-estate.ir
www.shomal-estate.ir[/sub]

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو